Twigsee

Webové rozhraní pro aplikaci najdete zde:

app.twigsee.com

Co je to aplikace Twigsee?

Tato aplikace má hned několik využití. Jednou z nich je komunikace mezi učitelkami a rodiči, mezi školkou a rodiči. Jedná se především o informace ohledně plánovaných aktivit či sdílení fotek z každodenního života dětí. Zprávy můžete dostávat i individuální, pokud se s Vámi potřebují paní učitelky domluvit třeba na konzultaci apod.

Vy, rodiče, tuto aplikaci využijete především k omluvám dětí.

Pomocí této aplikace budete i osloveni a požádáni o spolupráci v případě různých změn ve školce, evaluaci či dotazů ze strany Spolku rodičů.

Mateřská škola je správcem osobních údajů, které nám vy, rodiče, poskytnete. Jak s Vašimi osobními údaji nakládáme naleznete v dokumentu Zásady zpracování osobních údajů Mateřské školy "U Bertíka", Liberec, Purkyňova 458/19, příspěvková organizace. Tento dokument naleznete tady na webových stránkách v záložce Dokumenty - GDPR. A k tomuto účelu nám též slouží Twigsee.