Údolní

DIVIZNA - 23.6.2021

Ke konci roku jsme se rozhodli dětem ještě trochu zpestřit čas ve školce programem od ekologického střediska Divizna. Konkrétně jde o LESNÍ KRÁLOVSTVÍ - LÉTO.

Děti si užijí dopoledne s aktivitami, které od nás neznají. Celý program bude probíhat v lese. Prosíme o úhradu 45,-Kč. Děkujeme.Vážení rodiče!

Dne 21.6.2021 započne v naší školce rozsáhlá rekonstrukce, která způsobí omezení provozu školky a bude od nás všech vyžadovat zvýšenou opatrnost

 Provozní doba bude zachována, ale obě zahrady budou pro nás uzavřené. Vchod do MŠ bude též v provizorním stavu (lávka se zábradlím), a proto Vás rodiče naléhavě žádám, abyste své děti opatrně převáděli touto lávkou (vstupujete v podstatě na stavbu), odvedli je až do šatny a předali je viditelným způsobem dohlížejícímu personálu. Nesmí se stát, že dítě vkročí na lávku bez dozoru. 

Jelikož budeme většinu času trávit v přilehlém okolí školy, prosíme, aby od příštího týdne měly všechny děti v MŠ svůj batůžek s lahví na pití. Lahve naplníme školkovým čajem či vodou, dle výběru dětí. Tak společnými silami zajistíme pitný režim dětem po celou dobu pobytu venku. Lahve si odpoledne noste domů a vymyté je opět přineste další den do MŠ. Vlastní lahev volíme z hygienických důvodů, abychom stoprocentně zamezili nechtěnému použití jiným dítětem. 

Rekonstrukce je plánovaná až do konce září. Předem velmi děkuji za spolupráci a v případě jakýchkoliv dotazů se na mě obraťte. Mějte krásné dny......

Markéta Exnerová Požická